UMA
MAAKRI

Please book 24h in advance
UMA TOUR

UMA Maakri paneb Sind endasse armUMA

UMA töökeskkond asub ajaloolises hoones, otse Maakri ärikvartali südames, pakkudes skandinaavia stiilis disainitud esinduslikku kontorit kolmel korrusel. 2019 aasta suvel  avatud UMA Maakris on kokku 20 privaatkontorit, 80 töökohta avatud alas ja 6 nõupidamiste ruumi ning lisaks ürituste ala, mis mahutab kuni 80 inimest.

Avatud alas võib leida privaatseid töökohti, koos reguleeritava laua ja ergonoomilise tooliga, kui ka kohvikustiilis ühiselt istumise alasid. Privaatseteks kõnedeks sobivad hästi helikindlad telefonikabiinid, lõõgastuda saab ülemise korruse massaažitoolil.

NAUDI VABA RUUMI

 

UMA tööruumides ei maksa Sa ruutmeetrite eest. Võtame tasu vaid selle eest, mida vajad ja kasutad. Seega – kui soovid endale või oma meeskonnale ligipääsu meie avatud alas paiknevatele töökohtadele, siis on meil liikmetele just selleks sobiv pakett.

Kuidas oleks nimelise töökoha või täisvarustuses ja lukustatava privaatkontoriga? Pole probleemi! Meil on kõik vajalik olemas.

Vastavalt sinu vajadustele, sisaldavad kõik meie liikmetele mõeldud paketid ligipääsu nii Skandinaavia ja Baltikumi suuremates keskustes paiknevatele kui ka kogukondlikele tööruumidele ja veel palju muudki.

 

Kõik liikmetele mõeldud paketid sisaldavad järgmisi teenuseid:

20% soodustus koosolekuruumide kasutajatele

24/7 ligipääs tööruumidele

Koristamisteenused

Kogukonnajuhi tugi

Kiire Wi-Fi

Ligipääs kõigile UMA asukohtadele sõltumata riigist

Kööginurk

Esmaklassiline kohv ja tee

Printimine, paljundamine ja skanneerimine

Turvateenus

Helikindlad telefonikabiinid

Iganädalased kogukonnaüritused (hommikusöögi ajal ja kord kuus pärast tööd)

UMA PAKETID

 

UMA DAY – päevapilet

1-päevane ligipääs meie avatud alas paiknevatele töökohtadele ja ühiskasutatavatele teenustele. Kohvi, tee ja Wi-Fi on hinna sees.

25 EUR+km/päev

Registreeru ja osta

 

UMA ACCESS – liikmelisus

24/7 personaalne ligipääs meie avatud alas paiknevatele töökohtadele ja teenustele. Paindlik  lahendus neile, kes ei soovi võtta pikka kohustust kontori näol ja soovivad leida alternatiivi kodus või kohvikus töötamisele.

190 EUR+km/kuu

Registreeru ja osta

 

UMA ACCESS+

24/7 personaalne ligipääs meie avatud alas paiknevatele töökohtadele ja teenustele, ning sulle broneeritud laud töö alas. Paindlik  lahendus neile, kes ei soovi võtta pikka kohustust kontori näol ja soovivad leida alternatiivi kodus või kohvikus töötamisele. Access+’iga saad lisaks hoiukapi ja võimaluse registreerida UMA’sse oma ettevõte.

290 EUR+km/kuu

Registreeru ja osta

 

UMA TEAM – liikmelisus

24/7 ligipääs meie avatud alas paiknevatele töökohtadele ja teenustele kahele või enamale inimesele ühest ettevõttest. Paindlik ja nutikas lahendus kogu Sinu meeskonnale. Üheaegse ligipääsu meie teenustele saad tellida soovitud arvule inimestele, kuid tagatud on see topelt sama paljudele kasutajatele. Näide: 5 osalejaga UMA Team’i liikmesus tagab üheaegse ligipääsu teenustele viiele inimesele, kuid kokku saab meie teenuseid kasutada 10 inimest.

Alates 162 EUR+km/kuu

Registreeru ja osta

 

10-ne korra pääsmed

Külasta UMA Workspace Maakrit 10 korda. Pääsmed tagavad ligipääsu tööpäevadel vahemikus 9-17.00. Pääsmed pole personaalsed ja saad tulla üksi või terve meeskonnaga. Pääsmed kehtivad 6 kuud. Huvi korral kirjuta meie kogukonnajuhile: maakri@umaworkspace.com

UMA Private – möbleeritud kontorid

UMA Private liikmesus tagab ligipääsu privaatkontorile ja kõigile UMA pakutavatele hüvedele, sealhulgas kogukonnaüritustele. Lisaks annab võimaluse suhelda elavas ärikogukonnas.

0 pikaaegset üürilepingut

0 lisakohustust

100% esinduslik kontor

Sinu isiklik ruum

Vali möbleeritud privaatkontor, millega kaasnevad paindlikud tingimused ja kõikehõlmavad teenused. Meie privaatkontorid on lukustatavad ning sisaldavad elektrooniliselt reguleeritavaid töölaudu ja -toole ning hoiukappe. Lisaks saad ettevõtte aadressi ja postkasti.

UMA Private liikmesus annab ligipääsu ka kõigile avatud alas paiknevatele töökohtadele ja kõigile sellega kaasnevatele hüvedele, nagu esmaklassiline kohv ja tee, kiire WiFi ning kogukonnaüritused.

Privaatkontor sobib 4–10 inimesest koosnevale meeskonnale, kuid leiame lahenduse ka suurematele meeskondadele.

UMA liikmelisusega saad ligipääsu ka kõigile teistele UMA asukohtadele Skandinaavias ja Baltikumis.

KOOSOLEKUD TALLINNA ÄRIKVARTALIS

UMA Maakri põhjamaise interjööriga tööruumides Tallinna kesklinnas leiad 6 kaasaegset koosolekuruumi.

MUUDAME TÖÖELU KOOSOLEK HAAVAL!

Kõigil koosolekuruumide on olemas LED ekraan, paber märkmete tegemiseks, ülikiire Wi-Fi ning esmaklassiline kohv ja tee.

Toitlustuse saad tellida lisateenusena.

 

UMA Maakri
Union
Max 14 persons
Starting from 40 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Event venue
Max 40 persons
Starting from 50 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Linda
Max 6 persons
Starting from 30 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Kivisilla
Max 6 persons
Starting from 30 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Kommunaar
Max 8 persons
Starting from 35 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Härjapea
Max 8 persons
Starting from 35 EUR / hour (+VAT)
More about this room
UMA Maakri
Maakri 19
10145 Tallinn
+372 53072653

Open from 9:00 to 17:00

Open Google Maps